Claudiu Niculescu, sărbătorit printr-o farsă de fotbaliștii lui Poli iași

Antrenorul lui Poli Iași, Claudiu Niculescu, și-a aniversat joi, 23 iunie, ziua de naștere. Tehnicianul, campion ca fotbalist cu Dinamo București și câștigător al Cupei României și al Supercupa României cu FC Voluntari, a împlinit astăzi 46 de ani, acesta fiind sărbătorit într-un mod inedit de elevii săi, după cum se arată într-o postare pe pagina de socializare a clubului. “Antrenorul echipei noastre a fost chemat de urgență în sală de forță de team-managerul Marius Onofraș din cauza unui incident în care ar fi fost implicați elevii săi. Când a intrat, a fost surprins să-i vadă pe toți cu zâmbetul pe buze, în jurul tortului, cântându-i MULȚI ANI TRĂIASCĂ! După ce și-a dat seama că a fost o farsă, le-a mulțumit tuturor și i-a invitat, imperativ desigur, să continue pregătirea. Antrenorul echipei noastre împlinește astăzi 46 de ani. LA MULȚI ANI, CLAUDIU!”, se arată în mesaj. (E.M.)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.