Iașul nostru, Palatul Culturii, Casa Muzeelor, Pleiada Boutique Hotel și Brizo sunt nominalizate din nou la competiția Destinația Anului!
Până pe 8 mai fiecare poate vota aici: https://destinatiaanului.ro/
Câștigătorii celei de-a patra ediții a competiției vor fi anunțați în cadrul Galei Destinația Anului 2024, care va avea loc pe 21 mai la Ateneul Român!
Vă încurajăm să votați:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
„Mulțumesc anticipat tuturor celor care vor vota Iașul și, mai ales, mulțumesc tuturor celor care, indiferent că e vorba de instituții publice, operatori de turism sau organizații neguvernamentale, fac din orașul nostru o destinație turistică tot mai căutată, mai apreciată și mai admirată!”, a transmis primarul Mihai Chirica .